3.Sezon Kayıtlarımız Başladı!

Home / ANKA TİYATRO GRUBU / 3.Sezon Kayıtlarımız Başladı!

NEDİR, NE DEĞİLDİR?

Öncelikle yukarıdaki bağlantıda Anka nedir? Neler yapar? İşleyiş nasıldır? gibi sorularınızı yanıtlamanıza yardımcı olacak bir yazı mevcut. Okuduktan sonra bu yazıyı okumanız çok daha faydalı olacaktır.

Okuduğunuza göre devam edebiliriz! 🙂

Anka 3. sezonda da ekip içerisinde güzel arkadaş ilişkileri yakalayabilecek, uyumu ve gerekli özeni gösterebilecek, dinamik, enerjisi ve isteği bol ekip arkadaşları arıyor!

Eğer varsa; gittiğiniz ajansları, hobi kurslarını, lisede, hatta belki ortaokulda aldığınız rolleri, dizi/film tecrübelerinizi  istemiyoruz.

Bunların yanında “tecrübesizim” diyenleriniz de olacaktır, onlar için de bir şartımız var; bu kelimeyi unutmaları!

Bunun dışında bir şartımız yok, kapımız her genç arkadaşımıza açık!

Bireyci değil, toplumcu bir amacı var ettiğimiz bu ekipte, çaba ve özveriniz bizler için yeterli.

3.Sezon!

3. Sezon bir değişime giderek ekibimizde sadece tiyatro değil çok çeşitli sanat dallarında da faaliyet gösterme ve bu faaliyetleri etkin bir şekilde sürdürme isteğindeyiz.

Herhangi bir müzik aleti çalıyorsan, dans etmeyi, şarkı söylemeyi seviyorsan, yazmayı, üretmeyi, tasarlamayı seviyorsan ve bunlar gibi başka ilgi alanların varsa alanında uzmanlaşmış hocaların ekip içerisinde sana sunacağı katkılar ile 3. sezonda geniş kapsamlı projelerde yer alabilirsin!

Bunların yanı sıra, kurallar çerçevesinde özgür ve özgün olman bizim için çok önemli! Burada aklına gelen sanatsal fikirleri hayata geçirme şansı elde edebilir, fikirlerini sunarak paylaşımını kuvvetlendirebilir, ekibi ve kendini de geliştirebilirsin.

 

Şimdilik bu kadar 🙂 Aramıza katılmak için aşağıdaki formu doldurman yeterli.

Unutma, ne kadar ayrıntı verirsen seni daha iyi tanıyabiliriz. Sevgiyle kal!

SUMRU KÖLELİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir