DESTEK VE İLETİŞİM

Home / Blog / DESTEK VE İLETİŞİM
DESTEK VE İLETİŞİM

2. yılına adım atmak üzere olan Anka Tiyatro Grubu’nun devamlılığı için herkese ihtiyaç büyük! 📣
6 kişiyle başladığım bu yolda, gerek ekonomik gerek psikolojik gerekse sosyolojik anlamda çok yorucu zamanlar geçirdim ve geçirdik. Ama bunun yanında inanılmaz deneyimler, iletişimler, heyecanlar, oyunlar, projeler sağladık kendimize.
Sayısı şimdi 50leri bulan, 80i de görmüş olan bu ekibin artık büyümesi, gelişmesi ve kendi adımlarını yere daha sağlam atabilmesi gerekiyor.
Bu şu demek; sadece tiyatro değil, müzik, resim, dans gibi birçok sanat alanında desteğini sunabilecek, bizimle beraber bu yolda yol arkadaşlığı yapabilecek veya yapmış olan herkese kapılar ardına kadar açık durumda! İstiyoruz ki herkes neyi ne kadar biliyor veya öğreniyorsa bizlerle olsun 🙂

Bu enerji, genç dinamiği yaşatıldığı sürece biz hep güçlü, umutlu ve umut vadeden bir ekip olarak bu yolu hızlı adımlarla geçebilir, ileride daha büyük projelerde söz sahibi ve ev sahibi olmak için gücümüzü ortaya koyabiliriz.

Yeni sezonda Anka’ya ait bir kültür sanat yerinin oluşumu, bu oluşumda hocaların, destekçilerin, ekip üyelerinin birlikteliğiyle güzel işler çıkarmak, sanatı bu kitleye birçok kitleye taşımak için çalışmak en büyük amacımız.

1lerden 1000leri oluşturmak için iletişim ağımıza insan kazandırmak, eğitim alanında , düşünce bazında destek olmak, maddi manevi, farketmeksizin Anka’nın yanında olmak isterseniz, tüm bunları gerçekleştirmemiz için en büyük etkenlerden en az birini bile sağlayabilmeniz bizim için çok önemli ve değerli. 😊 Şimdiden buna gönül vermiş ve verecek olan herkese teşekkürler, biz her zaman buralardayız, bir mesaj, bir telefon yeterli olacaktır! 🙂 🎭

Tecrübe ve bilgisiyle daima yol göstermiş olan, kapılarını açmış, en güzel duygularla bizleri dinlemiş; Tolga Bare, Mustafa Kurt, Doğukan Soykök, Sevil Özkan, Berrin Demir,Ruhi Saruhan, Ömür Uyanık, Halil Kılıç, İlker Aşıcı, Erdem Han, Deniz Tokgöz, Sezer Özseven, Yiğit Alp Yurdakul, Duygu Çalı, Elif Şimşek, Deniz Bozkaya ve Caner Güler’e, tüm aileme, oyunlarda yalnız bırakmayan seyircilerimize , dostlara, kapıların bizlere açmış olan Farabi, Tatbikat, Düşkapanı, AÇS, AYS, Acil ve Baba Sahne’ye teşekkürler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir